Spin Klub to doskonałe miejsce do aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest zapewnienie Państwu poczucia komfortu i najlepszych warunków do rekreacji pod opieką profesjonalnych trenerów.

Ośrodek to m.in. 4 kryte korty tenisowe i boisko do piłki nożnej dla szóstek piłkarskich - wyposażone w najnowocześniejsze nawierzchnie.

W sporcie trudno sobie wyobrazić coś piękniejszego niż elegancja połączona z wysiłkiem fizycznym, dlatego tenis od lat cieszy się niesłabnącą  popularnością wśród osób aktywnych, niezależnie od ich wieku. Oferujemy Państwu możliwość gry na najwyższym poziomie.

Korty pokrywa NovaCrylic Soft, która jest oficjalną nawierzchnią turnieju Canadian Open. Zapewnia ona bezpieczeństwo, dobrą przyczepność i wysoką dynamikę gry, w pełni oddając charakter uderzenia piłki.

Nawierzchnię boiska pokrywa syntetyczna trawa przeznaczona dla profesjonalnego i rekreacyjnego uprawiania piłki nożnej. Posiada ona certyfikaty i rekomendacje UEFA i FIFA. To doskonały obiekt do rozgrywek halowej piłki nożnej.

Ponadto posiadamy profesjonalną salę do aerobiku w pełni klimatyzowaną i wentylowaną, siłownię, saunę, istnieje również możliwość skorzystania z masażu.

Oferujemy zróżnicowane zajęcia fitness, które skierowane są do różnorodnych grup wiekowych z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb w zależności od tego czy chcą Państwo schudnąć, poprawić kondycję czy też odprężyć się i zrelaksować.

ZAPRASZAMY!

Spin Klub - to miejsce dla ludzi dla których sport jest pasją!

Dzięki dużej powierzchni klubu  oraz podziale na  osobne strefy : PIŁKA , TENIS , SALA TRENINGOWA , SIŁOWNIA  , EMS,   jesteśmy spokojni o dystans społeczny.

System rezerwacji miejsc na zajęcia sportowe sprawia że mamy stałą kontrole ilości osób w naszym klubie.

Wyjątkowe położenie i kubatura naszego Klubu pozwala na stałą cyrkulację  powietrza  atmosferycznego i wietrzenie pomieszczeń do ćwiczeń  , sali  i hal sportowych (otwierane boki) dzięki czemu do maksimum zwiększamy higienę i Wasze bezpieczeństwo.

Teren zielony wokół klubu pozwala na Trening outdoorowy oraz spokój, ciszę.

Ekipa klubu otrzymał akcesoria ochronne. Wprowadziliśmy również zmiany w zasadach pracy.

Czas zamknięcia wykorzystaliśmy na prace remontowe na halach tenisowych, wdrożyliśmy rozwiązania które wprowadzą bezpieczeństwo podczas treningu.

Wnętrza i wyposażenie poddaliśmy starannej dezynfekcji.

Nasi trenerzy będą szczególnie zwracać uwagę jak nauczać , korygować i motywować słowem (bez dotyku).

Przestrzegamy wytycznych dotyczących maksymalnej liczby osób przebywających na treningu. Nasz system  rezerwacji umożliwia bieżące śledzenie liczby osób aktualnie przebywających w klubie.

Wprowadzamy Limity osób na zajęciach . Obowiązkowe są zapisy w recepcji klubu 608676700.  Obowiązkowy  jest ręcznik na treningu i jeśli masz własna mata.

Korty tenisowe oraz piłka nożna według wytycznych ministerstwa.

Dostosowaliśmy Sale sportową do zajęć  grupowych i wytycznych tworząc strefę Bezpiecznych odległości.

W każdej strefie  i szatni  umieściliśmy  środki  do samodzielnej dezynfekcji sprzętu oraz środki do dezynfekcji dłoni , ręczniki papierowe.
O czystość i higienę w klubie na bieżąco dbamy, dezynfekując powierzchnie , łazienki , prysznice.

Dbajmy o siebie wzajemnie

#trenujbezpiecznie

GODZINY OTWARCIA

PON - PT 09:00 - 22:00 (PT 21:00)